WISTRA - Tel Doğrultucular

Özel olarak tasarlanmış ve üretilmiş tel düzleştirici ürünlerimiz, tel, boru, şerit ve çubuğun doğrultulması için modülerlik, esneklik, ergonomi, hassasiyet, dayanıklılık ve kalite sunmaktadır.

WISTRA, tel doğrultmada hemen hemen her ihtiyaca çözüm sağlamak için birçok konfigürasyonda kullanılabilir. Çoklu düzlemde birçok farklı açıda kullanılabilir ve istediğiniz kadar aşamayı birleştirebilirsiniz. Ayrıca uçak başına rulo sayısı istenildiği gibi ayarlanabilmektedir. Her rulonun basıncı bağımsız ve kolay bir şekilde ayarlanabilir. Hızlı serbest bırakma mekanizması sayesinde kurulum ve kaldırma işlemleri kolaylıkla gerçekleştirilebilir.

WISTRA, çeşitli tel boyutlarına uyum sağlamak için v-oluk doğrultma merdaneleri ile donatılmıştır, ancak aynı zamanda boru, çubuk ve şerit doğrultma için uygun yarıçaplı veya dikdörtgen yivlere sahip özelleştirilmiş doğrultma merdaneleri ile de tedarik edilebilir.

Standart seri, 1 mm’den ince çubuklara ve 16 mm boru çapına kadar olan teller için bir çözüm sunar.

Standart tel doğrultma ürünlerimize ek olarak, bir makineye veya üretim hattına entegre edilebilen proses içi doğrultucular ve çok çeşitli özelleştirilmiş tel doğrultma araçları sunuyoruz.

Teklif isteyin!